wyszukiwanie blogów

piątek, 17 lipca 2015

Urodziny Lapidarium Narutowskiego


Z wielką radością pragnę oznajmić, że Lapidarium Narutowskie obchodzi właśnie drugie urodziny!
Tak, dokładnie dwa lata temu zdecydowałam się stworzyć ten oto spis, mając nadzieję, że dzięki niemu każdy odwiedzający będzie mógł w łatwy sposób odkrywać nowe opowiadania o tematyce narutowskiej.
Jednak nie ma co ukrywać. Jak wszyscy zapewne wiedzą, bywało różnie. Lapidarium raz działało sprawnie, innym razem wydawało się, że już na zawsze zostanie porzucone. Z tego też pierwsze urodziny bloga zostały przeoczone i w ogóle się nie odbyły. Ale, z czego bardzo się cieszę, nasz spis zawsze wracał i po dziś dzień funkcjonuje:)
Dzieje się to przede wszystkim za sprawą cudownych współautorek, które sprawiły, że blog odżył i trzyma się całkiem nieźle. Dlatego chciałabym podziękować im wszystkim: Kaori Chan, Mayako, Blacky, Mizutenshi, Wiktorii Bugno oraz Neko Fuyu, która dołączyła do nas niedawno. Jesteście wspaniałe! I nie wiem, jak dałabym sobie bez Was radę :)

Dosyć jednak gadania! Skoro to urodziny Lapidarium, przygotowałyśmy coś dla Was, naszych czytelników, byście mogli świętować wraz z nami!

Pragnę więc poinformować, że Lapidarium Narutowskie ogłasza konkurs z okazji Drugich Urodzin! 

Zadaniem uczestników jest napisanie na kartce A4 ciemnym pisakiem ''Lapidarium Narutowskie'' i zrobienie tak zwanego słoneczka, czyli napisanie minimum 5 słów, 
które przychodzą na myśl po wejściu na nasz spis. 

Czas trwania: od 15 do 26 lipca 9 sierpnia.

Wykonaną pracę należy przesłać na e-mail: anikachann@gmail.com w formie zdjęcia lub skanu do północy ostatniego dnia zabawy. Oprócz pracy w mailu ma się znaleźć wypełniony formularz:

Autor:
Blog: 
Hasło do zabawy:  

W zabawie mogą brać udział tylko autorzy blogów, które należą do naszego spisu. 
(jeśli Twój blog oczekuje na dodanie z zakładce ''Zgłoszenia'' również możesz wziąć udział). Wyniki zostaną ogłoszone 10 lipca, przy czym wyłonimy tylko jedną zwycięską pracę! (prawdopodobnie)

Zapewne ciekawi Was, co jest nagrodą, ale najpierw zapamiętajcie, że hasło do zabawy brzmi: Cztery małe czarne kotki. 
Nagroda: Dwu miesięczna reklama na naszym blogu oraz szablon wykonany przez jedną z autorek spisu. Nagrody za drugie i trzecie miejsce przewidziane są w zależności od liczby uczestników zabawy. 

DOBREJ ZABAWY ! :)

Na koniec z wielką radością chciałabym ogłosić jeszcze, że nasz nowy projekt, czyli Lapidarium Narutowskie - Recenzje właśnie ruszył! Pierwsza recenzja już opublikowana i z całego serca zachęcam do przeczytania jej oraz odwiedzenia strony projektu, który kryje się pod tym linkiem: lapidarium-narutowskie-recenzje
Zapraszam!

4 komentarze:

 1. WOOOOOOOOOOOOOOHOOOOOOOOOOOOOO!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. EJ, MOGĘ TEŻ STRZELIĆ TAKIE SŁONECZKO? Ale moja praca nie będzie wliczana do konkursu i wyślę je prywatnie na gadu. xD

   Usuń
  2. Możesz, jeśli chcesz :)

   Usuń