wyszukiwanie blogów

czwartek, 24 grudnia 2015

Wesołych Świąt!

Witajcie Kochani!
W imieniu całej załogi Lapidarium Narutowskiego, chciałabym złożyć Wam najlepsze życzenia, na jakie mnie stać, chociaż nigdy mi to nie wychodziło. xD
Przede wszystkim pragniemy, abyście spędzili te dni w ciepłym, radosnym gronie rodzinnym, odstawiając na bok wszelakiego typu konflikty i starcia. Podobno święta to okres wybaczania, więc weźcie to pod uwagę, a nim zaczniecie dzielić się opłatkiem z bliskimi, wykonajcie swój rachunek sumienia. Niech jedzenie pójdzie tam… Gdzie chcecie by poszło. :D Niech będzie smaczne i syte, ale mało kaloryczne (Majka, w co Ty wierzysz); a prezenty udane i trafne, praktyczne i zabawne.
Za to w Nowym Roku życzymy wszelkiej pomyślności, spokoju ducha, lepszego nastawienia i multum sukcesów. Niech wszystkie Wasze postanowienia się spełnią się jak najszybciej, a talenty rozwijają coraz lepiej! Mamy nadzieję, że będziecie dobrze wspominać ten okres, oraz nie zapomnicie swojego Sylwestra, bo to chyba najgorsze co może się wydarzyć, ojjj tak.
Jeszcze raz, wszystkiego dobrego i żebyśmy cały kolejny rok przepracowali wszyscy wspólnie, z zamiłowaniem dzieląc się naszą pasją!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz