wyszukiwanie blogów

niedziela, 2 października 2016

Lapidarium Nowych Rozdziałów

25.09. — 02.10.


Autor: bzdurmisia
1.Zasady
To był Sasuke, pan i władca. To był Sasuke, który przyzwyczaił się do dziewczyn oblepiających jego ciało, walczących o każde spojrzenie. Chłopak przyzwyczajony do kobiet, które nie miały do siebie szacunku, które nie miały szacunku do swoich mężczyzn. Nie miała z nim łatwo, zwłaszcza że przez kilka miesięcy, myślał też tak i o niej. 
Dużo rozmawiali, dużo się kłócili, a on wciąż uważał, że jest taka jak inne. Słuchał jej, kochał ją, ale przez to, że jest dziewczyną, najpewniej, czuł obrzydzenie.

Autor: Yorumi Nateko
Miłość jest Mordercą 2.Przeszłość
Edogawa, 8 dzielnica, mieszkanie Inuzuki godzina 14:30
Kiedy Kiba dojechał do domu po kilku godzinach biegania po sklepach pierwsze co zrobił, to walnął się na łóżko. Miał zamiar odespać kolejne dni ciężkiej pracy i nerwów, jednak i tym razem jego telefon pokrzyżował mu plany. Przez chwile miał nadzieję, że to dziewczyna, z którą ostatnio spędził noc, albo jego matka lub Hana z pretensjami o to, że tak zaniedbał dietę Akamaru. Gdy spojrzał na wyświetlacz westchnął ciężko, tracąc nadzieję na udany koniec dnia i podniósł się do siadu. Przez chwilę się wahał, jednak ostatecznie nacisnął zieloną słuchawkę.
-Czego chcesz? – warknął.
-Może trochę grzeczniej szczeniaku – odezwał się szorstki, niski głos.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

CREATED BY
MAYAKO
CREDIT: ART