wyszukiwanie blogów

PYTANIA I UWAGI

Jeżeli masz sprawę niecierpiącą zwłoki, wal śmiało! Jeżeli chcesz nas o coś zapytać, lub poinformować o czymkolwiek, nie bój się – nie gryziemy. ;) Propozycje zmian, eventów i innych ciekawych rzeczy są bardzo mile widziane!

Jeżeli chcesz zmienić cokolwiek w swoim zgłoszeniu, zrób to w ten sposób:
Numer zgłoszenia: np. 257 (ten numerek jest naprawdę ważny!)
Zmiana: np. Chciałbym zmienić nick; zmiana adresu; zmieniłem szablon, chciałbym prosić o zmianę obrazka w zgłoszeniu.

Wiecie o co chodzi. ;) Jeżeli masz do nas sprawę, którą nie chcesz dzielić się z całą blogosferą, napisz maila do administratorki Mayako; dane znajdziesz w zakładce załoga.

1 komentarz:

 1. Numer zgłoszenia: 59 -> Alice w krainie Akatsuki
  Zmiana: Chciałabym zmienić kategorie z "blog porzucony". Został reaktywowany! :) Również prosiłabym o zmianę obrazka, ponieważ teraz posiadam inny szablon i (nie wiem czy nie za dużo wymagam) opis na:
  Historia o kobiecie, Alice Wakari, która swoje życie zawdzięcza trzem młodym ninja: Konan, Nagato i Yahiko. Ich drogi rozdzieliły się, każdy poszedł w swoją stronę, ale nigdy nie zapomniała co dla niej zrobili w czasie wojny. Sprawiło to, że nieustannie starała się znaleźć dawnych przyjaciół, żeby wszystko było tak jak dawniej. Wtedy nie wiedziała jeszcze, jak duże zaskoczenie ją spotka.
  W opowiadaniu (poza członkami Akatsuki) występują postacie stworzone przeze mnie oraz galeria związana z tematyką.
  Staram się obiektywnie przedstawić główną bohaterkę, więc nie zabraknie chwil zachwytu, ale i irytacji przez zachowaniem Alice.
  Serdecznie zapraszam do zapoznania się z losami naszej bohaterki w towarzystwie zabójców! :)

  Z góry dziękuje! :)

  OdpowiedzUsuń

CREATED BY
MAYAKO