wyszukiwanie blogów

poniedziałek, 21 marca 2016

Lapidarium Nowych Rozdziałów

13.03. — 21.03.


Autor: Flawless Raikes
4. "If I get another chance to I will never, no never neglect you"
Pochylając się, sięgnęła po trzy małe kamyczki. Ścisnąwszy je w dłoni wyprostowała się i cofnęła o kilka kroków, unosząc wzrok na okno z którego dobiegało światło. Rzucając pierwszym kamyczkiem trafiła w sam środek szyby. Rzuciła drugim, a po chwili trzecim. Czekając, zadzierała podbródek do góry. Gdy w końcu ujrzała Kakashi'ego, uśmiechnęła się. Mężczyzna otworzył okno, opierając się dłońmi o parapet. Spojrzał w dół, by dostrzec nikogo innego jak Raikes. Uśmiechnął się również, chociaż ona nie była w stanie tego zobaczyć. 
- Myślałem, że to jacyś rebelianci po mnie przyszli.


Autor: Paulina K
4. Dobrana Pora
Czasem, dzięki tobie, czułem się nieśmiertelny. Dzisiaj wzbudzasz we mnie ciepło i troskę. Ale nie jestem pewien, czy to miłość. Może to przyzwyczajenie do kochania cię, do stabilności, jaką mi zapewniasz.


Autor: PożeraczSnów 
Rozdział 4
-Wiem Reina, nie musisz mi tego powtarzać i wiesz co? chętnie pójdę na tą imprezę z chamami w końcu coś się od życia należy.
Uśmiechnęłam się, wiedząc jak przekonać przyjaciółkę.
-To super, dzwoń jak skończysz pracę.
Ubrała luźną białą koszulkę i obcisłe jeansy.Już miała iść suszyć włosy kiedy ktoś zapukał do drzwi.Spojrzała na zegarek na ścianie. Była 16, to niemożliwe żeby ojciec był tak wcześnie.A jego baba na pewno by sobie sama otworzyła.Przeklęte drzwi nie posiadały żadnego wizjera, co było irytujące.
Powoli uchyliła drzwi i doznała szoku.


Autor: Trimforos
Rozdział II: Aby Zmienić Świat
- Ty też chcesz walczyć? – spytała głośno.
- Moją misją jest – odezwał się – zwerbować cię do organizacji. Jeśli jeszcze się nie namyśliłaś, to nie będę miał wyboru. Twoja siła jest nam potrzebna.
- Potrzebna do czego?
Zamilkł. Dziewczyna postanowiła grać na czas, póki jej ręka nie odzyska użyteczności.
- Oczekujesz więc, bym podpisała umowę, której nigdy nie widziałam?
- Cele, motywy, skład. To wszystko cenne informacje, których nie należy przekazywać byle komu. Jeśli ze mną pójdziesz, dowiesz się więcej.
- Nie pójdę.
Nie widziała wyrazu jego twarzy, ale mogła założyć się, że nie był zbytnio zdziwiony. 
- Zakończę to szybko - odparł.


Autor: Akari
34. Ześwirować idzie
— Keiko. Itachi jest z klanu Uchiha, następca głowy rodu, wyśmienity wręcz wybitny shinobi przyjęty w poczet ANBU już w wieku, kiedy jego rówieśnicy dostawali dopiero tytuły geninów, dowódca grupy w wieku nastoletnim, ojciec dowódcą policji, unikalny i niepowtarzalny kekkei genkai, mistrz we władaniu iluzją, niebywale uzdolniony oraz przystojny. Szaleją za nim tłumy dziewczyn. Może mieć dosłownie każdą, jaką sobie wymarzy. I ty chcesz mi powiedzieć, że z tego całego swojego haremu wybrał nagle ciebie?! Dziewczynę stojąca z boku, przeciętną i niewyróżniająca się z tłumy, nieznającą go przed spotkaniem w gabinecie Hokage, będąca członkinią znienawidzonej organizacji z zupełnie przeciwnym usposobieniem czy poglądami. I ty chcesz powiedzieć, że on wybrał ciebie?! — wyliczał na jednym wydechu, podenerwowanym uniesionym głosem.
— Chcesz mi powiedzieć, że to niemożliwe, aby ktoś taki jak Itachi, zwrócił na mnie uwagę? — zapytała ostrożnie i powoli wypowiadając każde słowo.
— Dokładnie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz