wyszukiwanie blogów

Nowe rozdziały

Jeżeli Twój blog został już opublikowany na naszym Lapidarium Narutowskim, lub zgłoszenie czeka w kolejce — możesz zgłosić w tej zakładce informacje o najnowszym rozdziale! Pamiętaj tylko, by Twoje zgłoszenie wyglądało tak jak w podanym niżej wzorze! 

 Adres: np. http://lapidarium-narutowskie.blogspot.com/
Autor: np. Mayako
Numer rozdziału (i/lub tytuł): np. 13. Nowe zgłoszenie!
Fragment: np. Dzisiaj mamy dla Was...

Nowe rozdziały dodajemy raz w tygodniu, w środy.

WAŻNE: dodajemy tylko najświeższe rozdziały! Jeżeli podczas sprawdzania kolejki zauważymy, że na danym blogu pojawiła się nowsza notka (oprócz ogłoszeń — tych nie bierzemy pod uwagę), usuwamy komentarz ze zgłoszeniem, żeby nie robić zbędnego bałaganu i trzymać się porządku. :) 

Ostatnia aktualizacja: 02.11.2017r.

4 komentarze:

 1. Miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało
  https://gaaino.blogspot.com
  Kareena Surabiku
  Rozdział 69.
  Gaara kolejny raz zapukał w drzwi łazienki i zapytał, czy wszystko w porządku.
  Ino zerknęła jeszcze w lustro i przybrała najbardziej beztroski wyraz twarzy, na jaki ją było stać, ale kiedy otworzyła drzwi i stanęła twarzą w twarz z Gaarą, on wyglądał na stropionego.
  - Jesteś pewna, że chcesz iść tak umalowana na uczelnię? – zapytał.
  Rozgniewała ją ta krytyka.
  - A co, źle wyglądam? – zapytała zaczepnie.
  Gaara zawahał się. Mógł być zaskoczony jej napastliwą reakcją, ale Ino uznała, że miał wątpliwości, czy powinien powiedzieć, co naprawdę myśli.
  - Wyglądasz dobrze. Jakbyś wybierała się na wojnę – skomentował.

  OdpowiedzUsuń
 2. please-just-stay-with-me-ss.blogspot.com
  Temira
  40. Prawdziwe ślepia bestii
  - Tak tylko pytam, z ciekawości - wymamrotał blondyn, wzruszając ramionami - A tak z innej beczki. - wtrącił nagle, rozglądając się z typową dla siebie impulsywnością - Gdzie jest Sakura?
  Starszy z braci chwilę po wypowiedzianym pytaniu - a jednocześnie zmienie tematu - wyraźnie się rozluźnił i na powrót nonszalancko oparł o kuchenny blat. Przez krótką chwilę utrzymywał wzrok skupiony na zamkniętych drzwiach do jednej z sypialni, zza których dochodził właśnie cichy, nieco stłamszony odgłos. Brzmiał podobnie do cichutkiego, niemowlęcego płaczu.
  - Jest w swoim pokoju. - oznajmił spokojnie, mimo tego, że chwilowa refleksja ruszenia dziewczynie na pomoc nader jasno odbiła się na jego twarzy - Zdaje się, że Naori obudziła się jakiś czas temu. Chyba popłakuje.
  - Nic jej nie zrobi?
  - Sakura jest już o parę doświadczeń mądrzejsza. Myślę, że gdyby działo się cokolwiek niepokojącego dałaby nam znać.

  OdpowiedzUsuń
 3. https://wojnauczuc.blogspot.com/

  Banshee

  Rozdział dziesiąty

  — Masz jakiś pomysł, co kupić Naruto?
  — Nie mam, nie zdążyłam go jeszcze poznać na tyle, żeby dowiedzieć się, co lubi, a co nie — stwierdziła. — Ale poczekaj, przecież to jest przyjaciel Sasuke, to może się jakoś z nim skontaktujmy i spytajmy?
  Musiałam aż stanąć jak wryta, gdzieś między jedną z dziesiątek alejek sklepowych. Patrzyłam na Hinatę szeroko rozszerzonymi ze zdziwienia oczami, widząc wizję dzwonienia do niego. Kilka razy otworzyłam usta, zamykając je po sekundzie. Z całą pewnością z boku wyglądałam komicznie, więc postanowiłam wziąć się w garść.
  — Twoja reakcja mówi sama za siebie — oznajmiła z przekonaniem.
  — Mam numer do Sasuke... — wyjąkałam. — Ale na samą myśl, że miałabym do niego zadzwonić teraz, robi mi się słabo. Nie ma mowy, że to zrobię.

  OdpowiedzUsuń
 4. http://heroine-in-my-sekai.blogspot.com/
  Berieal Shinzoku
  XI. Krucza Miłość
  - Chciałem porozmawiać – zaczął, ale zanim mogło paść kolejne pytanie dodał: - O tobie.
  - O mnie? - powtórzył wyraźnie zaskoczony tym, bo w zasadzie spodziewał się czegoś zupełnie innego. - W jakim sensie chcesz o mnie rozmawiać, Madaro? - dodał, doszukując się już w myślach jakiś pułapek w jego działaniach. W końcu nie oczekiwał troski. Ten mężczyzna chyba nawet nie był do tych uczuć zdolny – a przynajmniej ta jego odsłona.

  OdpowiedzUsuń