wyszukiwanie blogów

ZGŁOSZENIA

Przed zgłoszeniem nie zapomnij zapoznać się regulaminem

Wzór zgłoszenia:
Tytuł: np. Lapidarium Narutowskie
Adres: np. http://lapidarium-narutowskie.blogspot.com/
Autor/Autorzy: np. Mayako
Kategoria: np. Naruto OC, SasuSaku, Przeszłość (nie uwzględniamy takich kategorii jak: romans, kryminał, przygodowe!)
Opis: np. Lapidarium Narutowskie to spis, mający na celu...
Hasło: (znajduje się w regulaminie)! 

Kilka uwag: 
1. Jeśli nie podasz tytułu, w jego miejsce wpiszemy adres bloga.
2. Możesz wybrać kilka kategorii; jeżeli chciałbyś zaproponować jakąś nową, dodaj ją, a my to rozpatrzymy.
3. Opis nie może być przesadnie długi — pamiętaj, że chcesz zachęcić ludzi do czytania Twojego FF, a nie z marszu ich odrzucić!
4. Ewentualne błędy, które pojawią się w zgłoszeniu, zazwyczaj są przez nas poprawiane, jednak może nam coś umknąć — pamiętaj, by sprawdzić własne zgłoszenie!
5. W momencie zgłoszenia FF wyrażasz zgodę na to, byśmy zrobiły screena Twojego bloga, który służy za dodatkową reklamę. Jeżeli wygląd Twojej witryny Cię nie satysfakcjonuje; czekasz na szablon etc. — podrzuć nam link do jakiegoś obrazka, który ma reklamować Twojego bloga.

Poniżej wstaw uzupełniony formularz (zgodny z regulaminem) i cierpliwie czekaj na dodanie Twojego bloga do Lapidarium Narutowskiego.
Pamiętaj, każdego obowiązuje kolejka! 

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2015r.

6 komentarzy:

 1. Sztuczny miód zamiast pszczół i kwiatów.
  http://midnight-puff.blogspot.com/
  Adriemmer R
  Zbiory opowiadań
  Trochę ludzi i ich więzi. Intryga, obłuda, fałszywy przyjaciel. Albo coś większego, miłość, chwile uniesień. Niebo. Szczery śmiech niesiony jeziorem w czarną noc. Łzy. Szczęścia lub nie. Do tego garść goryczy i rozczarowanie. Zawód, ból, pragnienie zemsty. Albo ciepłe ramiona i gorące pocałunki na karku. Romans lub dramat.
  Zapraszam na mieszankę wszystkiego w krótkich jednopartówkach.

  hasło: Itachi i Kakashi, chyba obaj tak samo.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tytuł: Sairento Eiyū
  Adres: http://sairento-eiyu.blogspot.com
  Autorka: coyo
  Kategoria: SasuSaku, świat rzeczywisty, szkolne
  Opis: Detektyw z wydziału zabójstw wraz z grupką nastolatków nie może znieść, że miasto w jakim żyje jest sztuczne, a wszyscy pokazują tylko jego świetność oraz blask. Halo, a co z tą gorszą częścią Konohagakure? Czemu wszystko zakopywane jest pod dywan i cierpią przez to niewinni mieszkańcy? Pewnie, można wyjechać! Ale ta grupka jest zbyt zdeterminowana by to zrobić. Wolą działać, jednak nie przewidują jednego — własnego upadku.
  Hasło: Lee

  OdpowiedzUsuń
 3. Tytuł: "Miłość jest jak wiatr... Nie możesz jej zobaczyć, ale możesz ją poczuć..." - Suigetsu x Karin
  Adres: http://love-will-survive-karin-and-suigetsu.blogspot.com/
  Autor/Autorzy: Kahori Nakadai
  Kategoria: SuiKa
  Opis: Historia na tym blogu to poprawiona historia o Mangetsu oraz kunoichi która poznał. Obecnie jest to opowiadanie o Suigetsu, ale wątek wskrzeszenia jego brata i cała stara historia będą tutaj przedstawione. O czym jest historia? Jest to przyszłość. Suigetsu po jakimś czasie od rozwiązania drużyny Sasuke postanowił wyruszyć w podróż która trwa już dwa lata. Próby kontaktu z rodziną nie powiodły się więc młody mężczyzna rozważa powrót do Kirigakure. Jednak wspomina On swoją przeszłość i dzięki temu można bardziej zapoznać się z poprzednią historią która jest początkiem tej, ale już nie jest publikowana. Pierwsza księga opowiadania skupia się głownie na Suigetsu i jego bracie który po wskrzeszeniu udał się wraz z białowłosym do Kiri i tam doszło do jego ponownego spotkania z Yuriko. A druga część? Przedstawia powrót Suigetsu do domu oraz to co dzieje się dalej...
  Hasło: Najbardziej nie lubię Orochimaru.

  OdpowiedzUsuń
 4. Tytuł: Fate
  Adres: http://uchiha-fate.blogspot.com
  Autor: Dilay
  Kategoria: Naruto OC, Akatsuki
  Opis: ...Gdy oczy otworzyłam
  Szkarłat zobaczyłam.
  Już nie chcę tego!
  Zabierzcie to ode mnie!
  Czyjś płacz końca nie ma
  Przeznaczenie swoje żniwa zbiera...
  Mój świat zatopił się w mroku
  I łzy popłynęły z mych oczu.
  Arashi - dziewczyna, która smutek i żal chowa pod maską uśmiechu. Gdziekolwiek się nie pojawi tam prędzej czy później zawita śmierć. Umierają jego emocje, dusza, człowieczeństwo... Czy to jest jej wina? Czy tylko jakiś zbieg okoliczności? Chociaż... Od dawna w jej towarzystwie nikt nie zginął.
  Hasło: Kabuto

  OdpowiedzUsuń
 5. Tytuł: Powstanę, nie upadnę — słowa dotrzymam.
  Adres: http://ostatnie-wezwanie.blogspot.com/
  Autor: Nobie
  Kategoria: Naruto OC, przyszłość, inny świat
  Opis: Rok 2156. Mija piąta rocznica od zażegnania wojny między rasowej, w wyniku której wielu ludzi straciło życie, a żołnierze zostali poddani przerażającemu eksperymentowi pod kryptonimem RÓJ. Nieliczni przetrwali, wybudziwszy się do życia jako nowe stworzenia — hybrydy. Ukrywając się i walcząc o godne życie, Sasuke i Mayumi podejmują się brudnej roboty na zlecenie samego Cienia. Utrzymany pokój kruszy się jednak, a Uchiha z egoistycznych pobudek wsadza przysłowiowy kij w mrowisko, tym samym niszcząc utrzymany przez pięć lat względny spokój. Demony przejmują kontrolę, Cień podjudza ludzi do walki z innymi rasami, a hybrydy i CyKi uważane są za żywą broń, wzbudzając strach. Mrok okala świat.

  H: Orochimaru XD

  OdpowiedzUsuń
 6. Tytuł: Marzenia, czy obowiązek?
  Adres: http://my.w.tt/UiNb/WSuZU2XDdD
  Autor: Viki-chan1
  Kategoria: SasuSaku
  Opis: Po wielkiej wojnie w Konosze, wszystko wraca do normy. Oprócz jednego aspektu, Itachi Uchiha, żyje i razem z Sasuke postanawiają zamieszkać w wiosce. Co z tego wyniknie? Czy w końcu uczucia Sakury, w końcu zostaną odwzajemnione. Czy w ogóle te uczucia jeszcze, a może miłość przerodziła się w strach?
  Hasło: Hinata, nie bijcie mnie błagam

  OdpowiedzUsuń

CREATED BY
MAYAKO