wyszukiwanie blogów

Regulamin

Zapoznanie się z regulaminem to najistotniejsza rzecz, przed zgłoszeniem bloga na jakikolwiek spis, pamiętaj o tym!

Regulamin!

Mała legenda:
czerwony - istotne rzeczy, za których nieprzestrzeganie jesteśmy w stanie ukarać
zielony - nowe punkty
niebieski - zmiany w punkcie (prócz hasła)
Kolory zmieniają się po każdej aktualizacji.

1. Lapidarium Narutowskie to spis powstały 15 lipca 2013 roku. Gromadzi on w sobie tylko i wyłącznie opowiadania związane z mangą i anime Naruto. Jeżeli chcesz, by Twój fanfick widniał na owym spisie, musi on mieć jakikolwiek związek z dziełem Masashiego Kishimoto.
2. Jeżeli zdecydowałeś się na zamieszczenie u nas swojego bloga (wszelkie witryny blogerskie oraz wattpad), musisz wypełnić zgłoszenie! Prosimy o dodanie go według określonego wzoru, w odpowiedniej zakładce. Pamiętaj, że aby Twój blog był zgłoszony, musi widnieć na nim przynajmniej prolog czy pierwszy rozdział! Blogi dodajemy raz w tygodniu, czekaj cierpliwie na swoją kolej!
3. Zgłaszający zobowiązany jest do wstawienia na swoim blogu linku lub buttonu! Jeżeli nie zrobi tego w przeciągu tygodnia od dodania zgłoszenia, owe zostanie usunięte! Link / button musi znajdować się na stronie głównej bloga lub w którejś zakładce. Nie w poście!
4. Raz w tygodniu wrzucamy notkę z najnowszymi rozdziałami, dodanymi na blogach, które widnieją już na Lapidarium Narutowskim. Jeżeli chcesz zareklamować najnowszy rozdział, udaj się do odpowiedniej zakładki i wypełnij zgłoszenie według podanego tam wzoru! Nie dodajemy wielokrotnie tych samych rozdziałów.
5. Jeżeli coś istotnego zmieniło się na Twoim blogu (adres, tytuł, kategoria, autor, opis, etc.), a Ty chcesz, by było to uwzględnione w zgłoszeniu, które widnieje już na Lapidarium Narutowskim, zgłoś to! Służy do tego odpowiednia zakładka – pytania i uwagi. Więcej informacji właśnie tam.
6. Jeżeli na blogu nie pojawi się przez pół roku żadna notka, uznajemy owe opowiadanie za porzucone. Swoją drogą, hasło potrzebne do dodania zgłoszenia, to odpowiedź na pytanie: W której postaci m&a Naruto nie chciałbyś/chciałabyś się zakochać?
7. Jeżeli zawieszasz bloga, zgłoś to w pytaniach i uwagach.
8. Pamiętaj drogi czytelniku, by szanować siebie nawzajem! Spis ten powstał, by jednoczyć ludzi lubujących się w m&a Naruto, więc niech Wam do głowy nie przyjdzie, aby się w jakikolwiek sposób obrażać! UŻYWANIE PRZEKLEŃSTW NA BLOGU JEST KATEGORYCZNIE ZABRONIONE.
9. Jeżeli nie podoba Ci się zachowanie któregoś z autorów, uważasz, że nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, napisz do administratorki Mayako – jej dane znajdziesz w zakładce załoga.
10. Tworzymy LP zupełnie sami, bez żadnych pomocy. Wkładamy w nie wiele serca i czasu, ceniąc swoją pracę. Jeżeli gdziekolwiek zauważysz, że zostałyśmy splagiatowane, zgłoś nam to; będziemy niesamowicie wdzięczne.

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany regulaminu.
Ostatnia aktualizacja: 25 czerwca 2017 rokuNASZE BUTTONY:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz