wyszukiwanie blogów

niedziela, 6 listopada 2016

Lapidarium nowych rozdziałów

30.X. — 06.XI.

Autor: Yorumi Nateko
Sorry, I'm Psycho cz.1
Po kilku minutach usłyszała jak do pomieszczenia ktoś wchodzi. Jedne kroki ustały spory kawałek przed nią, za to drugie zatrzymały się dopiero obok niej.
-Ściągnij jej ten worek z głowy, Dei – rozpoznała głos siwowłosego. Z paniką stwierdziła, że jej sytuacja nie wygląda zbyt optymistycznie. Utwierdził ją w tym widok Hidana z nożem w ręku i wręcz psychopatycznym wyrazem w oczach. Mężczyzna podszedł do niej spokojnym krokiem i ostrzem noża uniósł jej podbródek.
-Welcome to hell, baby – wyszeptał z perfidnym uśmiechem na twarzy.


Autor: Minami Yume
X
- Powiedział ci „sorry, ale jednak cię nie chcę”? – To było szczerze mówiąc niemożliwe, mimo, że Naruto często był określany słowami „głupek trochę”, „strasznie drze japę”, „słodki, ale kompletnie niedojrzały” przez płeć przeciwną, wiedział, jak się obchodzić z kobietami (prywatne lekcje u profesor Haruno, która niejednokrotnie zdzieliła Uzumakiego po blond główce za brak taktu).
- Nie. Powiedział „przykro mi, ale kocham kogoś innego” – stwierdziła z goryczą w głosie, a jej wzrok utknął na osobie przyjaciółki. 
- Kogo? – zapytała automatycznie Sakura.
- Ciebie, Haruno.


Autor: Erroay von Uchiha
03. Bo ja jestem wysoki, a ty niska
Sasuke prychnął, ale posłusznie podał jej rękę i dał sobie oczyścić ranę. Jak na mężczyznę przystało, syknął, kiedy Keiko przemywała mu rozcięcie wodą utlenioną. Na misjach mógł dać się ranić nożem, poparzyć ogniem, dać sobą rzucić o skałę i bić po twarzy, ale malutki wacik z wodą utlenioną przyłożony do mikroskopijnej ranki na dłoni był ponad jego siły. To wszystko inne nie bolało, dopóki się tego nie widziało. Przemywanie ran było więc drugą najgorszą rzeczą, zaraz po igłach i strzykawkach.
– Prawie ci się udało.
– Co? – spytała zdezorientowana Keiko, pochłonięta naklejaniem plastra w kolorowe zwierzaki na jego palec. Musiało być równo. Równo było ładnie.
– Zamordować mnie. Tym pytaniem.
– A – jęknęła, przypominając sobie, co jej się przypadkiem wymsknęło. – Zapomnij o tym. – Zarumieniła się lekko, więc spuściła niżej głowę, mając nadzieję, że włosy zakryją zaróżowione policzki. To, że tym samym niewiele widziała, niemal nie miało w tej chwili znaczenia. Tylko plaster nakleiła trochę krzywo.
– Tak.
– Co tak? – Keiko podniosła gwałtownie głowę i spojrzała mu prosto w oczy.
– Tak, uprawiałem seks w kuchni – odpowiedział poważnie.
– I jak było? – wypaliła, przyglądając mu się z zaciekawieniem.
Kąciki ust Sasuke mimowolnie uniosły się do góry. Właściwie, to już nie musiał odpowiadać.


Autor: Toya
9. Przemyślenia
Posiadaczka tatuażu w sumie sama nie pojmowała, dlaczego ta wiadomość tak nią wstrząsnęła, aczkolwiek w końcu nawet ona ma serce - nawet jeśli jest ono zimne i poharatane przez niewłaściwych ludzi i złe decyzje, które w życiu podjęła. A trochę takowych było.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz