wyszukiwanie blogów

sobota, 10 sierpnia 2013

64. NejiHina - Forbidden Love.

BLOG PORZUCONY
Tytuł: NejiHina - Forbidden Love
Autor: Shayia
Kategoria: NejiHina
Opis:
Hinata Hyuuga. Piękna i mądra nastolatka wywodząca się z szanowanego klanu Hyuuga. W dzieciństwie, była poniżana i bita przez swojego ojca. Jej matka miała tego dość, wzięła z nim rozwód i wyjechała do Ameryki ze swoją starszą córką, przez co ta straciła kontakty z przyjaciółmi i kuzynem, do którego była przywiązana.
Podczas, gdy jej matka była bardzo szczęśliwa ze swoim nowym mężem - Właścicielem małej cukierni, która z czasem przerodziła się w znaną i szanowaną w całym kraju sieć cukierni - Hinata cierpiała. Przez swój wygląd i nieśmiały charakter była poniżana, szybko wpadła w depresje.
Gdy skończyła dwanaście lat, jej matka zachorowała, wtedy dziewczyna starała się zmienić. Otworzyła się na nowe znajomości, starała się załagodzić konflikty z rówieśnikami, a na dowód nowego życia zapuściła włosy. Cztery lata później Pani Hyuuga, a właściwie Winslet zmarła. Zrozpaczona Hinata zamknęła się w sobie. Dopiero po roku wzięła się w garść i postanowiła wrócić do rodzinnego miasta, do ojca, którego z całego serca nienawidziła.
Już na przywitaniu ojciec poinformował ją o tym, iż jest zaręczona z Sasuke Uchihą. Kategorycznie odmawia, i nie przejmując się narzeczeństwem zaczyna nowe życie. Dostaje się do jednego z lepszych placówek w mieście, a tam spotyka swoich przyjaciół i kuzyna, do którego ma pewien żal...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

CREATED BY
MAYAKO
CREDIT: ART