wyszukiwanie blogów

Zgłoszenia

Przed zgłoszeniem nie zapomnij zapoznać się regulaminem

Wzór zgłoszenia:
Tytuł: np. Lapidarium Narutowskie
Adres: np. http://lapidarium-narutowskie.blogspot.com/
Autor/Autorzy: np. Mayako
Kategoria: np. Naruto OC, SasuSaku, Przeszłość (nie uwzględniamy takich kategorii jak: romans, kryminał, przygodowe!)
Opis: np. Lapidarium Narutowskie to spis, mający na celu...
Hasło: (Znajduje się w regulaminie i co jakiś czas zostaje zmieniane! Nie polecamy kopiowania go od osoby wyżej, ponieważ często hasłem jest odpowiedź na jakieś pytanie i bardzo łatwo nam zweryfikować, czy nie oszukujecie.) 

Kilka uwag: 
1. Jeśli nie podasz tytułu, w jego miejsce wpiszemy adres bloga.
2. Możesz wybrać kilka kategorii; jeżeli chciałbyś zaproponować jakąś nową, dodaj ją, a my to rozpatrzymy.
3. Opis nie może być przesadnie długi — pamiętaj, że chcesz zachęcić ludzi do czytania Twojego FF, a nie z marszu ich odrzucić! Zastrzegamy sobie prawo do skracania opisów, jeżeli przesadzicie.
4. Ewentualne błędy, które pojawią się w zgłoszeniu, zazwyczaj są przez nas poprawiane, jednak może nam coś umknąć — pamiętaj, by sprawdzić własne zgłoszenie!
5. W momencie zgłoszenia FF wyrażasz zgodę na to, byśmy zrobiły screena Twojego bloga, który służy za dodatkową reklamę. Jeżeli wygląd Twojej witryny Cię nie satysfakcjonuje; czekasz na szablon etc. — podrzuć nam link do jakiegoś obrazka, który ma reklamować Twojego bloga.

Poniżej wstaw uzupełniony formularz (zgodny z regulaminem) i cierpliwie czekaj na dodanie Twojego bloga do Lapidarium Narutowskiego.
Pamiętaj, każdego obowiązuje kolejka! 

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2015r.

4 komentarze:

 1. https://uchihasaradadiares.blogspot.com/
  Adaline
  Uchiha Sarada Diares
  Boruto/Shinobi/Sarada Uchiha
  Mówi się, że nikt tak jak ludzie, nie potrafi kochać i nienawidzić jednocześnie. Kochać do granic możliwości nienawidzić, tak bardzo pragnąc zemsty… Nigdy nie byłam zwyczajna. Od kiedy pamiętam, w moim życiu było mnóstwo silnych osób. Ja byłam jedną z nich, a przynajmniej starałam się nią być. Moja mama była rozpoznawalna jako jedna z najlepszych medycznych ninja na świecie, spadkobierczyni Byakugō no In. Mój tata był jednym z ostatnich, ocalałych członków klanu Uchiha oraz reinkarnacją Indry Ōtsutsuki. Posiadacz Wiecznego Mangekyō Sharingan i Rinnegan. Czyni mnie to hybrydą, a w zasadzie trybrydą. Nazywam się Sarada Uchiha i jestem spadkobierczynią prawie wszystkiego, co sam świat już przyniósł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wybacz, że dopiero teraz! Kompletnie wyleciało mi z głowy :)

   Hm.. ciekawe pytanie i trudna odpowiedź :P Bo nie chcieć można, ale.. różnie to bywa ;) Myślę, że Sasuke:)

   Usuń
 2. Tytuł: Ku zjednoczeniu pięciu nacji: Pięciu wybrańców
  Adres: np. http://kuzjednoczeniupieciunacji.blogspot.com/
  Autor/Autorzy: Karasu
  Kategoria: Naruto OC,
  Opis: Od tej pamiętnej nocy, gdy niebo rozświetliły jaskrawe symbole, a powietrze przeszyły jazgotliwe krzyki, minęło osiemnaście lat. Świat shinobi stanął na progu Czwartej Wielkiej Wojny Shinobi, gdy niebo znów rozbłysło. Przyszedł czas, by wypełniło się proroctwo zesłane przez bogów.
  Hasło: O rany, trudno powiedzieć. Ale myślę, że w Sai'u. Trochę mnie przeraża.

  OdpowiedzUsuń