wyszukiwanie blogów

Pytania i uwagi

Jeżeli masz sprawę niecierpiącą zwłoki, wal śmiało! Jeżeli chcesz nas o coś zapytać, lub poinformować o czymkolwiek, nie bój się – nie gryziemy. ;) Propozycje zmian, eventów i innych ciekawych rzeczy są bardzo mile widziane!

Jeżeli chcesz zmienić cokolwiek w swoim zgłoszeniu, zrób to w ten sposób:
Numer zgłoszenia: np. 257 (ten numerek jest naprawdę ważny!)Zmiana: np. Chciałbym zmienić nick; zmiana adresu; zmieniłem szablon, chciałbym prosić o zmianę obrazka w zgłoszeniu.

Wiecie o co chodzi. ;) Jeżeli masz do nas sprawę, którą nie chcesz dzielić się z całą blogosferą, napisz maila do administratorki Mayako; dane znajdziesz w zakładce załoga.

6 komentarzy:

 1. Hym... to może ja zaproponuję dodanie zakładki typu Recenzje, gdzie w komentarzach można by było napisać, co się sądzi o stronie, jej funkcjonowaniu i tym podobne. Chciałam napisać coś miłego, ale w sumie nie wiedziałam, gdzie. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że możesz to napisać śmiało tutaj albo na czacie :)

   Usuń
 2. Pytanie:
  Czy mogę prosić o wprowadzenie zmian do moich blogów zamieszczonych w spisie? W której zakładce mogę zgłosić coś takiego?

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przeczytaj, co jest pisze w poście powyżej, tam znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

   Usuń
 3. Numer zgłoszenia: 624
  Zmiana: Chciałam poinformować o dość istotnej zmianie na moim blogu – zmienił się jego wygląd. Jeżeli istnieje taka możliwość, to prosiłabym o uwzględnienie tego.

  OdpowiedzUsuń