wyszukiwanie blogów

Nowe rozdziały

Jeżeli Twój blog został już opublikowany na naszym Lapidarium Narutowskim, lub zgłoszenie czeka w kolejce — możesz zgłosić w tej zakładce informacje o najnowszym rozdziale! Pamiętaj tylko, by Twoje zgłoszenie wyglądało tak jak w podanym niżej wzorze! 

 Adres: np. http://lapidarium-narutowskie.blogspot.com/
Autor: np. Mayako
Numer rozdziału (i/lub tytuł): np. 13. Nowe zgłoszenie!
Fragment: np. Dzisiaj mamy dla Was...

Nowe rozdziały dodajemy raz w tygodniu, w środy.

WAŻNE: dodajemy tylko najświeższe rozdziały! Jeżeli podczas sprawdzania kolejki zauważymy, że na danym blogu pojawiła się nowsza notka (oprócz ogłoszeń — tych nie bierzemy pod uwagę), usuwamy komentarz ze zgłoszeniem, żeby nie robić zbędnego bałaganu i trzymać się porządku. :) 

Ostatnia aktualizacja: 02.11.2017r.

2 komentarze:

 1. https://zakochani-bracia-uchiha.blogspot.com/
  Akari
  43. Przecież jutro już jutro!
  — Czekaj, co? — Itachi poderwał głowę, wyłapując z jej paplaniny cenne informacje.
  — Sasuke ma płacić rekompensatę?
  — Tak, ale niech się pani nie martwi. Twierdzi, że ma oszczędności i nie ma się, czym przejmować. Bardziej go trapią ci przestępcy.
  — Jacy przestępcy? — zaniepokoiła się.
  — Nie wiem, nie znam ich, nigdy nie byłam w zakładzie poprawczym.
  — O czym ty mówisz? — sapnął lekko podirytowanym głosem. Przy tak poważnej sprawie, ona się wydurnia, rzucając pół słówkami wyrwanymi z kontekstu.
  — Noooo odpowiadam na wasze pytania? — zrzuciła niepewnie, patrząc na niego, jak na ostatniego debila. Pytać o takie oczywistości.

  OdpowiedzUsuń
 2. https://tomato-gardens.blogspot.com
  Blue_Bell
  Those things are not mean
  Ludzie szeptali, plotkowali, aż robiło mi się od tego niedobrze. Nie rozumiałam, jak można było być tak bezdusznym. Itachi w ich oczach był zdrajcą i bezwzględnym mordercą. Niektórzy nawet mówili, że niepotrzebnie pozostawił swojego brata przy życiu.

  OdpowiedzUsuń

CREATED BY
MAYAKO
CREDIT: ART